מתנות לחג

אחד מהסממנים המבשרים את בוא החג אלו אריזות הצלופן המרשרשים, מארזי המתנות והסרטים המסתלסלים...

אין ספק שחג זוהי הזדמנות מתאימה ביותר להעניק בהם מתנות לכל מי שאנחנו חפצים ביקרו. בין אם אלו העובדים שלנו, הלקוחות שלנו וגם בני המשפחה או המארחים שלנו.

לקטלוג מתנות לחג לעסקים...

למתנות לחג לפרטיים...

החגים הם בדרך כלל ההזדמנות הכי מתאימה להענקת מתנות לכל מי שאנחנו רוצים להביע בפניו את ההערכה שלנו, את האהבה שלנו או את ההוקרה וההכרה במה שהוא עושה עבורנו במהלך כל השנה. מסיבה זו אנחנו מוצאים את בעלי העסקים טרודים מאוד עם התקרב החגים כאשר הם מוגיעים את מוחם באיזה שי לבחור הפעם והאם הם יצליחו לצלוח את המשוכה הזו מבלי לרוקן את כל הקופה. כי מצד אחד חשובה להם המתנה החגיגית והמכובדת אך מצד שני, כאשר מדובר במספר מכובד של מתנות עבור כל הצוות עשוי הדבר להסתכם בעלויות גבוהות במיוחד שלא תמיד יוכל בית העסק להתמודד עם ההוצאה הזו.

קונים מתנות לחגים עם מוצרי 'המעדניה'

אנחנו ב'המעדניה' מנסים לסייע לכם להגשים את המטרה ולהעניק מתנות ייחודיות לכל מי שאתם רוצים, בתקציב שלכם, על פי הכמות הדרושה לכם ובהתאם לקהל שעבורם מיועדת המתנה. אנחנו משקיעים כל הזמן בהכנת מגוון מתנות במחירים שונים ובסדרי גודל משתנים בהתאמה מושלמת למקבל, גבר או אישה. אצלנו תוכלו להתאים את המתמנה המושלמת עבור המקבל כדי שהוא ייהנה מחג שמח במיוחד.

מתנות לחג למה ב'המעדניה'?

  • הצוות ב'המעדניה' הוא צוות מקצועי ומנוסה שאלפי ועשרות אלפי מתנות לחג כבר עברו תחת ידיהם ומסיבה זו יש להם את המיומנות להכין את המתנות במלוא תשומת הלב לכל מקבל בנפרד.

  • ב'המעדניה' תוכלו להתרשם ממגוון גדול ולבחור במשהו ייחודי באמת.

  • ב'המעדניה' תוכלו לבחור מתנה בהתאם לתקציב שלכם כאשר הקטלוגים שלנו מחולקים על פי טווחי המחירים. עד 65 ₪ ומעל ל- 65 ₪.

  • ב'המעדניה' זוכרים גם את בעלי הצרכים המיוחדים ומעניקים להם את ההזדמנות לחוש כשווים ולעבוד במקום רגיל כמו האוכלוסייה הרגילה. עמותת שווים מרוויחה מהרכישות אצלנו והם נתרמים על ידי כך למען פעילות עבור האוכלוסייה המוגבלת.

 

הורידו את הקטלוגים שלנו והתרשמו בעצמכם. כל מילה תהיה מיותרת.

למתנות לחג לפרטיים...

מתנות לחג לעסקים...