מתנות לראש השנה

ראש השנה מגיע, ואנחנו במעדניה רקחנו לכם מארזי מתנות מקוריים עם מבחר מוצרי המזון הייחודי שלנו.

 

למתנות ראש השנה לפרטיים...

לקטלוג מתנות ראש השנה לעסקים...

בחירת מתנות לראש השנה

ראש השנה הוא ללא ספק גם חג המתנות. רבים מנצלים את חג ראש השנה על מנת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, מתנות למשפחה, לחברים או לכל מי שאנחנו רוצים לשמח ולהעניק תחושה חגיגית ומיוחדת. הבחירה במתנה מתאימה לראש השנה היא בחירה לא קלה. על איזה כיוון כדאי לנו ללכת? אולי די בבקבוק יין או מארז שוקולד? אולי צריך לצרף כלי מקורי לבית, מארז מגבות נחמד, סט מצעים, כלי מטבח מעוצבים? אנחנו ב'מעדניה' מציעים לכם מבחר ענק ועשיר של מתנות מדהימות במיוחד! אתם בטוח תוכלו למצוא את מבוקשכם.

ויש לנו יתרון חשוב נוסף: בקניית מתנה אצלנו אתם תורמים גם לקהילה!

הבחירה במתנה לרגל ראש השנה היא בחירה שעלולה להיות לא פשוטה. אנחנו עומדים ומתלבטים מה תהיה המתנה שתשמח את כל המקבלים ועדיין לא תרוקן לנו לגמרי את חשבון הבנק. אנחנו ב'מעדניה' פתחנו בדיוק לשם כך את מארזי מתנה מיוחדים ואיכותיים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון ענק של מתנות מכל סוג ובטווח מחירים רחב במיוחד. אם רק תעיינו בקטלוג שלנו תגלו עולם שלם של אפשרויות כאשר אתם רק צריכים לבחור את המתנה המתאימה ביותר עבורכם מבחינת המקבלים וכמובן מבחינת האפשרויות הכלכליות שלכם.

אצלנו ב'המעדניה' אתם לא רק רוכשים מתנות עבור יקיריכם. בעצם קניית המתנה אתם כבר תורמים גם לאוכלוסייה מיוחדת וחשובה בישראל. אתם תורמים לעמותת שווים.

עמותת שווים – נעים להכיר

עמותת שווים היא עמותה שהוקמה לפני מעל לשלושים שנה כאשר המטרה שלה היא הקמה וניהול של מפעלים וגנים עבור האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים בישראל כמו גם עבור נפגעי הנפש. המטרה היא להקנות לעובדים דפוסי התנהגות נורמטיביים תוך שהם נהנים מתחושה שהם למעשה שווים ומסוגלים ליצור ולהעניק כמו כל אדם נורמטיבי. אנחנו ב'מעדניה' מעסיקים עובדים המשתייכים לאוכלוסייה המיוחדת בישראל כאשר למעשה מחצית מהעובדים שלנו הם כאלו היוצאים לעבודה בקהילה ונתרמים מכך מאוד.

כאשר אתם בוחרים לרכוש אצלנו את המתנה עבור העובדים שלכם אתם למעשה תורמים גם לקהילה המיוחדת. ע"ג המארזים שלנו מצויין כי המארזים נארזו ע"י עובדים עם צרכים מיוחדים.

גם המקבלים יעריכו את העובדה כי מעבר למתנה היפה והאיכותית יש במארז שקיבלו גם ערכים חברתיים חשובים.